Інтерв'ю

Анна Петрова ексклюзивно про конкурс “Восток-Запад”

Які найяскравіші враження залишились у тебе від чемпіонату?

– Враження найрізноманітніші! Починаючи від зірок і закінчуючи знайомством з новими учасниками. Адже цього разу в нас був справжній зорепад. Для нашого міста – це надзвичайна подія. Вперше в Луцьку відбувся міжнародний чемпіонат зі східного танцю під егідою Ліги професіоналів Росії та її президента Олени Рамазанової. Чемпіонат зібрав учасників зі всієї України, а також з таких країн як Білорусія, Польша та США!!! Суддями чемпіонату були – Дар’я Міцкевич, Інна Демчучіна, головний суддя чемпіонату Олексій Рябошапка та спеціально запрошена зірка світового рівня унікальна виконавиця Ракс Шаркі Аіда Богомолова!!! Три дні пролетіли як одна мить!

Організація конкурсу потребує надзвичайно багато сил, уваги, терпіння та досвіду, це  доволі клопітка та відповідальна робота. Хто був твоєю надійною опорою і підтримкою?

– Звичайно, зізнаюся було нелегко 🙂 Підготовка розпочалася за півроку до самої події, оскільки потрібно було продумати все до дрібниць, а це не легко, знаючи якого рівня гостей ти запрошуєш, скільки всього треба  було передбачити та задовольнити їхні побажання. Багато часу також пішло на спілкування з учасниками та їхніми батьками, керівниками студій, які хотіли завітати на конкурс. Кожному треба було роз’яснити багато деталей, оскільки не всі ще приймали участь у конкурсах Ліги професіоналів! Але найбільше я приділяла увагу іноземцям, адже вони зовсім не володіють українською та російською мовами і треба було консультувати їх по кожній дрібниці: починаючи від оформлення віз та бронюванням готелю, купівлі квитків і закінчуючи роз’ясненням правил участі у чемпіонаті. Дякую моїй мамі за допомогу в організації, адже об’єм роботи був дійсно великим!

На передодні конкурсу пройшла вечірка «Гламурний восток», наскільки точно притримались гості вечірки дрескоду, яке вбрання чи аксесуари вразили тебе найбільше.

– Цікаве запитання, адже це бачення виявилося у кожного своє ))))))))) Багато хто обмежився просто східною біжутеріею. Найбільше, звичайно, мене вразили дівчата з Лос Анджелесу які буквально зрозуміли завдання та підійшли до цього відповідально: ) Вони прийшли на вечірку у коротеньких коктельних сукнях розшитих стразами і у відкритих туфлях на босу ногу! (і це в такий холод!)

Під час проведення конкурсу місцеве телебачення працювало над створенням відео репортажу, як ти гадаєш, чи сприятиме це подальшому розвитку східних танців у межах міста?

– Дуже на це сподіваюся! Адже реклами як раз і не вистачає. Не всі серйозно сприймають белліданс як серйозну хореографію ( і це в такому танцювальному місті як Луцьк! ) Але мушу зізнатися, за три роки проведення конкурсів та запрошення зірок з майстер-класами ми далеко просунулись у цьому напрямку і багато людей дивляться вже по-іншому на східний танець і все більше готові віддавати своїх дітей на навчання. А це багато про що говорить.

Організовуючи такий великий фестиваль часто не вистачає часу на підготовку власного виступу. Чи вдалося тобі відвідати МК титулованих викладачів?

– Звичайно, це є проблема кожного організатора, який проводить великі заходи )))))). Ти думаєш про все і про всіх, окрім себе )))))))). Багато часу пішло на підготовку виступу Аїди Богомолової, але це було того варте! Звичайно, майстер-класи вдалося відвідати, але більше спостерігала зі сторони 🙂

У конкурсній програмі виступали іноземні учасниці, чи надійшли вже перші відгуки від них про фестиваль?

– Відгуки посипались ще до завершення чемпіонату:) Звичайно, приємно коли схвалюють твою роботу і дякують за організацію, адже кожен організатор бачить тільки недоліки. Була здивована враженням поляків від проведення конкурсу і їхнім бажанням консультуватися зі мною щодо питань у проведенні і організації їхнього чемпіонату східної Европи під егідою Ліги у Польщі! Також була щаслива отримавши лист від американок, в якому вони висловлювали бажання приїхати на наступний рік з командою більшої чисельності учасниць з США!)

 

Залишити відповідь